Archiwa autora: admin

Radosnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku

z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim pracownikom, studentom i przyjaciołom IETiSIP zdrowych, radosnych, rodzinnych Świąt i wszystkiego najlepszego w Nowym, 2021 roku.

Spełnienia marzeń, zdrowia, pogody ducha, radości i szczęścia. Niech Nowy Rok będzie nie tylko lepszy, niż stary! Niech będzie naprawdę Dobrym Rokiem dla nas wszystkich!

Zrzut ekranu z 2020-12-21 17-16-19                       Jacek Starzyński

Ś.P. Jadwiga Siemion

Z ogromnym bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Jadwigi Siemion, wieloletniej, niezapomnianej, choć emerytowanej bibliotekarki IETiSIP PW.

Pani Jadwiga zmarła 9 kwietnia 2020 r.

Dzięki Pani Jadwidze instytutowa biblioteka przetrwała wiele zawieruch, ocalała jako jedyna na Wydziale i do dziś służy studentom i pracownikom Wydziału Elektrycznego PW.

Będziemy wspominać Panią Jadwigę z ogromną sympatią i żalem.

Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Msza święta żałobna zostanie odprawiona w dniu 16  kwietnia 2020 roku o godz. 12:05
w Kaplicy Św. Ignacego na Cmentarzu Północnym w Warszawie.

Zmarł Ś.P. Zygmunt Gajewski — wieloletni pracownik IETiSIP

Dnia 20 lutego 2017 roku zmarł wieloletni pracownik Instytutu – Ś.P. Zygmunt Gajewski. Pozostanie na zawsze w naszej pamięci jako osoba niezwykle sympatyczna, skromna i uczynna. Przez wiele lat opiekował się dydaktycznymi laboratoriami w gmachu Starej Kotłowni i zawsze służył pomocą wszystkim, którzy jej potrzebowali.

Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w dniu 25 lutego 2017 r. o godzinie 10:30 w kościele p.w. Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie, przy ul. Gabriela Narutowicza 30, po czym nastąpi odprowadzenie na cmentarz w Żyrardowie.